The New World Order



Join the forum, it's quick and easy

The New World Order

The New World Order

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Guild PVE JarGames Server


2 posters

    Odnośnie moich postaci.

    avatar
    Go??
    Gość


    Odnośnie moich postaci. Empty Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  Go?? Wto Sty 17, 2012 6:31 pm

    Witam. Dawno nie zaglądałam ani na forum, ani na vt. Szczerze? Nie chciało mi się, aczkolwiek miło dowiedzieć się od osoby trzeciej, która w żaden sposób nie jest związana z gildią, że już mnie w niej nie ma. Naprawdę.

    Nie będę ukrywała, że część oficerki ma/miała do mnie kontakt. Jednak po co z niego korzystać lepiej własnoręcznie zarządzać czyjąś postacią, bo ktoś miał passy.

    Aha taka sprawa odnośnie tego, że "wale w chuja". Nie mam kompletnego wotlka, nie mam możliwości dociągnięcia brakujących plików i nie chce mi się wracać na serwer hipokrytów, korupcji i złodziejstwa. Przykro mi. Niniejszym oznajmiam, że zmieniam passy do swoich kont, aby po odpowiednim czasie nielogowania się zostały one usunięte.



    Dzięki Wam za wspólne rajdy, spinki oraz rozmowy. Niestety już ich nie będzie. Cieszcie się, bo ja też na vt pojawiać się nie będę.


    Pozdrawiam Nasire aka Izare aka Ruda Wink



    PS. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji odnośnie mojego powrotu. ^^
    avatar
    Dranosh


    Posts : 37
    Join date : 17/03/2011

    Odnośnie moich postaci. Empty Re: Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  Dranosh Wto Sty 17, 2012 7:24 pm

    Podziekowania zloz do tego zyczliwego, ktory nagial sobie rzeczywistosc bo najwyrazniej mial wlasnie taki cel...
    avatar
    Go??
    Gość


    Odnośnie moich postaci. Empty Re: Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  Go?? Sro Sty 18, 2012 2:21 pm

    Ruda teraz pojechałaś tekst w stylu nie będę pojawiać się na VT jest równoznaczny z fochem jakiegoś dzieciaka, daj spokój .. Nie wiem co tam się stało ale chyba nie myślisz, że ktoś z oficerki nagle by się coś miał do Ciebie.
    avatar
    deoll


    Posts : 2
    Join date : 21/03/2011

    Odnośnie moich postaci. Empty Re: Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  deoll Sro Sty 18, 2012 10:42 pm

    No naprawde dziwne zachowanie z Twojej strony, Ruda.

    Tak jak napisalem Ci na PW, wpadnij na vt i pogadajmy, nie ma co pochopnie sie fochowac.
    avatar
    Go??
    Gość


    Odnośnie moich postaci. Empty Re: Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  Go?? Czw Sty 19, 2012 12:55 am

    Ja się nie focham. Nie będę wchodzić na vt, bo nie mam nawet na to czasu. Przynajmniej narazie.

    Sponsored content


    Odnośnie moich postaci. Empty Re: Odnośnie moich postaci.

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sob Cze 29, 2024 5:26 pm