The New World Order



Join the forum, it's quick and easy

The New World Order

The New World Order

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Guild PVE JarGames Server


    organizacja ,transfer i takie tam.

    avatar
    ptysia


    Posts : 12
    Join date : 20/05/2011

    organizacja ,transfer i takie tam. Empty organizacja ,transfer i takie tam.

    Pisanie  ptysia Nie Maj 29, 2011 10:26 am

    witam, kilka spraw mam a nie chce mi sie lapac ludkow w grze i do kazdego z oficerow pisac osobno wiec pisze tutaj.
    1. organizacja raidow-super hiper i wogole extra ze sa codzien ale prosilbym o zwrocenie uwagi na organizacje bo ludzie zbieraja sie czesto dlugooo czego nie rozumiem jest wipe to wlaze do insty rzucam buffy i bijemy ponownie a u nas trwa to kilkanascie min czesto... pozatym nie rozumiem osob ktore wylaza w czasie raidu... jezeli ktos decyduje sie na raid to wie ze ma 2-3 godziny wolne i moze je poswiecic a bywa ze kilka lub wiecej osob wchodzi ubije 2-3 bosy i ucieka dla mnie to nie do przyjecia.
    2. czy byla by mozliwosc np. 1 dzien w tygodniu poswiecic na raidy tbc, wypady na horde, zdobywanie achi czy inne tego typu sprawy bo wciaz icc i rs tylko gramy.
    3. gralem kiedys na serwerze bw\riv ktory upadl w wyniku niedogadania sie ze soba polaczonych administracji, teraz serwer wstal i cierpi na mala ilosc online i tu mam pytanie czy nie chcielibyscie sie przeniesc gildia na serw na ktorym duuuuzo dziala -bg, areny ,insty itp. ??? jak co moge porozmawiac w tym temacie z gm tego serwa i moze by nas wcisnal. na serwie gm praktyczine zawsze jest na zawolanie nie ma ludzi typu rekinczyki itp. serwer jest na stronce darkwizard opisany w blizz 4players ewentualnie www.4players.pl
    dziekuje za uwage ,pozdrawiam.
    ptyś
    avatar
    Go??
    Gość


    organizacja ,transfer i takie tam. Empty Re: organizacja ,transfer i takie tam.

    Pisanie  Go?? Nie Maj 29, 2011 6:26 pm

    Co do 1 to niestety nie jest od nas zalezne [oficerki]
    Na hc 1 os afkuje to reszta cierpi staramy sie takich ustawic do pionu.
    Postaramy sie uswiadomic ludzi ze jak sie pisza na raid to min 2h czy 3h.

    Teraz 2 dobry pomysl moze cos z tym pomyslimy Smile

    I w koncu 3 poki co dosc dobrze nam tu idze wiec watpie zebysmy mieli sie przniesc choc jak byla by taka potrzeba to fajnie wiedziec ze mamy jakies opcje do wyboru.

      Obecny czas to Sob Cze 29, 2024 5:35 pm