The New World Order



Join the forum, it's quick and easy

The New World Order

The New World Order

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Guild PVE JarGames Server


2 posters

    Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Poll

    Godzina Raidów

    [ 2 ]
    Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_lcap8%Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_rcap [8%] 
    [ 4 ]
    Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_lcap15%Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_rcap [15%] 
    [ 5 ]
    Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_lcap19%Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_rcap [19%] 
    [ 1 ]
    Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_lcap4%Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_rcap [4%] 
    [ 14 ]
    Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_lcap54%Godzina Raidowania W czasie Wakacji I_vote_rcap [54%] 

    Wszystkich Głosów: 26
    Poll closed
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Nie Cze 19, 2011 6:23 pm

    Macie Do Wyboru kilka Propozycji na która godzinę chcecie Rozpoczynać raid w czasie wakacji ;-)
    Zapraszam do Głosowania ! ! !


    Ostatnio zmieniony przez AirCraft Aka Pierdolnik dnia Pon Cze 20, 2011 3:22 am, w całości zmieniany 2 razy
    Nicolau0103
    Nicolau0103
    Admin


    Posts : 41
    Join date : 11/08/2010

    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Nicolau0103 Pon Cze 20, 2011 12:04 pm

    AirCraft Aka Pierdolnik napisał:Macie Do Wyboru kilka Propozycji na która godzinę chcecie Rozpoczynać raid w czasie wakacji ;-)
    Zapraszam do Głosowania ! ! !

    Ja proponuje tą najbardziej wieczorową godzinkę gdyż ja wracam z pracy musze zrobić jakieś jedzonko wybrać się po krate piwka i można grać Very Happy Tak tak zaraz po sesji zasiadam do kompa i razem z Bezim będziemy was gnoić Very Happy:D

    pozdro all
    avatar
    ptysia


    Posts : 12
    Join date : 20/05/2011

    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  ptysia Pon Cze 20, 2011 12:57 pm

    mnie wsio ryba.
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Pon Cze 20, 2011 1:15 pm

    Proponuje Własnie Zmienić Godzinę Raidowania Na Pózniejszą Gdyż są wakacje i ludzie prawdopodobnie będą wracać pózniej do domów ;-)
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Sro Cze 22, 2011 11:45 am

    Ja wakacji nie mam więc zaznaczyłem jak jest 18 co nie znaczy, że tak będzie bo trzeba zrobić tak aby pasowało większości.
    Nicolau0103
    Nicolau0103
    Admin


    Posts : 41
    Join date : 11/08/2010

    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Nicolau0103 Sro Cze 22, 2011 12:08 pm

    Bezik napisał:Ja wakacji nie mam więc zaznaczyłem jak jest 18 co nie znaczy, że tak będzie bo trzeba zrobić tak aby pasowało większości.


    No dokładnie wiec ja proponuje 19 Razz
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty gg

    Pisanie  Go?? Czw Cze 23, 2011 7:06 pm

    Zły tok myślenia panowie Very Happy
    Z racji tego że są wakacje to chyba każdy by chciał właśnie wyjść gdzieś późniejszym wieczorkiem , ja bym proponował robić te rajdy trochę wcześniej ;p
    Ale to tylko moje skromne zdanie. Wink
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Sob Cze 25, 2011 4:54 pm

    Zaczne od tego ze ten temat nic nie wnosi do tematu.
    Co nie znaczy ze nie moge tu cos napisac.
    To napisze cos co nawet czytac nie warto bo mi sie wydaje a sadze ze dobrze mi sie wydaje ze ten temat tylko nabija posty Smile
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Sob Cze 25, 2011 6:27 pm

    Tak Masakra. Wszyscy Cię rozumiemy Razz

    A tak btw. odnośnie tematu. Wydaje mi się, że godzina 19sta będzie optymalna dla większości osób Smile
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Nie Cze 26, 2011 8:33 am

    Mi jest wszystko jedno. dostosujr sie do wiekszosci.
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Nie Cze 26, 2011 1:17 pm

    Masakra napisał:Zaczne od tego ze ten temat nic nie wnosi do tematu.
    Co nie znaczy ze nie moge tu cos napisac.
    To napisze cos co nawet czytac nie warto bo mi sie wydaje a sadze ze dobrze mi sie wydaje ze ten temat tylko nabija posty Smile

    Masakra ale się ujebałeś jak to pisałeś Laughing Laughing
    avatar
    Go??
    Gość


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Go?? Sro Sie 03, 2011 11:44 pm

    ;-))) Ustalone - 19:00

    Sponsored content


    Godzina Raidowania W czasie Wakacji Empty Re: Godzina Raidowania W czasie Wakacji

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sob Cze 29, 2024 5:08 pm