The New World Order



Join the forum, it's quick and easy

The New World Order

The New World Order

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Guild PVE JarGames Server


3 posters

    Napierdalam Focha

    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Sro Sie 03, 2011 11:37 pm

    Witam i za razem żegnam ;d nie mam ochoty kłucić sie z ludzmy którzy raz mówia tak raz tak ;d nie wiedza czego chcą i zachowac sie nie potrafia ;d Jeżeli nie słucha czegos co do niego Mówie i kurwa Morde Wydziera nie wiem za co po co to spoko ;d Ja Mam dość ;-) Postacie Oddaje Narrusowi ;d a może i nawet koncze przygode z wowem ;-)
    dziekuje wam za wspaniałe chwile na raidach i Wspaniała atmosfere ;d dziekuje masakrze ( mojemu mistrzowi ) dzieki któremu tak wysoko zaszedłem w gildi. ;-) Było miło ;-) Bede odwiedzał was na vt ;-) Powodzenia w raidach ^^ kontaktu nie zgubie ;-)

    -Decyzje pomogła ogólnie mi podjąć Dziewczyna Która stwierdziła że Pixele Zmieniaja mnie na gorsze i towarzystwo które wskakuje na psyche. Też bez winy nie jestem bo dużo odpierdalałem do czego sie przyznaje bez bicia.

    Możecie mnie znienawidzić ale i tak Mój swiat nie kręci sie wokół wowa

    Prosze bez głupich textów " dzieciak jebany co sie focha o byle co " itp. itd. ;-))
    avatar
    Dranosh


    Posts : 37
    Join date : 17/03/2011

    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Dranosh Czw Sie 04, 2011 12:40 am

    I tak ci nie odpuszcze filmika ....
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Pią Sie 05, 2011 10:08 am

    Każdy kiedyś musi z tym skończyć szkoda tylko, że ta głupia sytuacja na vt Cie zmusiła ale i tak wrócisz ... Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Pią Sie 05, 2011 3:06 pm

    Air, a ja na Ciebie strzelam focha, że mi nie odpisujesz na telefon! ;F
    Nicolau0103
    Nicolau0103
    Admin


    Posts : 41
    Join date : 11/08/2010

    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Nicolau0103 Pią Sie 05, 2011 4:39 pm

    Patrzcie najpierw mówi do mnie mistrzu później do masakry do beziego i całej oficerki pewnie też więc to my strzelamy fochy za to że nas pominąłeś w swoim założeniu Razz Very Happy


    Pozdro Air i gratuluje dobrych przemyśleń Very Happy Dziewczyna to coś więcej niż piksele na monitorze gdzie każdy uważa się z boga swojej klasy Razz

    P.S. ale czasem wpadnij pogadać Very Happy

    P.S.2 Już słuchawek nie wysyłaj bo dostałem do brata zajebiste Razz
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Sob Sie 06, 2011 2:40 am

    Tak Naprawde. To jeżeli chodzi o Plusa to jedna Wielka Pomyłka ! ! !
    poprostu plus zle zrozumiał moje słowa. Nie dał dokończyć zdania i wyszło jak wyszło. Za Wielkie Halo bardzo przepraszam - i mam nadzieje ze to juz nigdy więcej sie nie powtórzy ;-)

    pozdrawiam AirCraft
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Sob Sie 06, 2011 2:44 am

    Bezik napisał:Każdy kiedyś musi z tym skończyć szkoda tylko, że ta głupia sytuacja na vt Cie zmusiła ale i tak wrócisz ... Very Happy Very Happy Very Happy


    Bezik dlaczego ty zawsze wszystko wiesz ?
    Może i wróce ale to tylko z tego powodu że gdy wbijam na wowa nie mam co robić i brakuje mi co niektórych osób z Vt i tych raidów na których ludzie sie cieszą gdy ubijamy bossa. Lecz dodam też ze wyszedłem z gildi pod wpływem dużych emocji i gdy się uspokoiłem tak naprawde żałowałem ze wyszedłem z tak wspaniałej gildii która tworzycie wy ! ;-)
    avatar
    ptysia


    Posts : 12
    Join date : 20/05/2011

    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  ptysia Sob Sie 06, 2011 7:20 am

    trzym sie air, powodzonka w realu rozumiem decyzje ze czasem trzeba odpoczac od wowa.
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Wto Sie 09, 2011 11:39 am

    AirCraft Aka Pierdolnik napisał:
    Bezik napisał:Każdy kiedyś musi z tym skończyć szkoda tylko, że ta głupia sytuacja na vt Cie zmusiła ale i tak wrócisz ... Very Happy Very Happy Very Happy


    Bezik dlaczego ty zawsze wszystko wiesz ?


    Bo cie znam i wiedziałem, że się wkurwiłeś, wyszedłeś, przejdzie Ci i wrócisz Very Happy
    avatar
    Go??
    Gość


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Go?? Wto Sie 09, 2011 10:12 pm

    A jak nie to ja Cie tam znajdę, za te nie przespane noce w Twoim towarzystwie ! Smile

    Sponsored content


    Napierdalam Focha Empty Re: Napierdalam Focha

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sob Cze 29, 2024 5:52 pm